pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 2 marca 2015
  • wyświetleń: 982

Młodzicy: Kwestia czasu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W sobotę na boisku Piast drugi sparing rozegrali młodzicy z rocznika 2003. Iskra po bardzo dobrym meczu pokonała Trójkę Czechowice 6:2. Mecz trwał 3x25 minut.

Komentarz trenera Szymona Żurawieckiego:
"Od początku to my prowadziliśmy grę. Rywal ograniczył się do zmasowanej obrony i kontrataków. Na jedną z kontr się nadzialiśmy i przegrywaliśmy 0:1, ale kwestią czasu było to kiedy zaczną padać bramki. Rozpoczął Paweł Stebel przepięknym strzałem w okienko, później fantastycznym strzałem z daleka popisał się Dorian Wojciech i było 2:1. Następnie kolejne bramki dorzucili Czempas, Markiewicz, Nycz i Szpek. W ostatniej tercji mecz był bardziej wyrównany, ale było to związane z wymianą całego składu, choć "rezerwowi" tez kilka razy pokazali się z dobrej strony. Można wyróżnić wielu zawodników za ten mecz, ale na pewno na pochwały zasłużył Dawid Czempas, Kamil Mikolajczyk, Krzysiek Krawczyk, czy Kacper Zientek. Świetnie obroną dyrygował Nycz, a bardzo aktywny z przodu był Szpek. Dobrze w mecz wprowadzili się także Markiewicz, Dorian Wojciech i Chwiendacz. Stebel, Klim i Ożóg zagrali na swoim wysokim poziomie. Bardzo dobrze zagrali także wszyscy 3 bramkarze (Mura, Nowak, Ksawery Wojciech). Mecz cały czas był pod naszą kontrolą i cieszy to, że coraz lepiej zaczyna nam wychodzić gra na prostopadłe piłki."

MKS Iskra Pszczyna - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 6:2
bramki: Stebel, D. Wojciech, Czempas, Markiewicz, Nycz, Szpek

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Mura - Krawczyk, Nycz, Klim - Ożóg, Stebel, Zientek, Mikołajczyk - Szpek oraz Nowak, K. Wojciech, D, Wojciech, Markiewicz, Pękała, Maśka, Chwiendacz, Czempas, Zakrzewski, Kokot, Miedziok.

Szymon Żurawiecki
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj