pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 2 marca 2015
  • wyświetleń: 1674

Kinder+Sport: Trzy składy grają dalej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Zakończył się pierwszy etap rozgrywek minisiatkówki "Kinder+Sport" w kategorii "dwójek" (rocznik 2004 i młodsi). UKS Centrum przy POSiR Pszczyna wystawił pięć składów. Trzy z nich awansowały do kolejnej rundy.

W pierwszym etapie rozgrywek prowadzonych przez Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach rozgrywane były dwa turnieje. Wszystkie zgłoszone zespoły zostały podzielone na grupy. Te, do których trafiły składy z Pszczyny, były czterozespołowe. Na każdym turnieju gra się mecze "każdy z każdym". Gra się do dwóch wygranych setów do 15 (tie-break do 11).

Zespoły z Pszczyny w pierwszym etapie rozgrywały dwa turnieje w Mikołowie. Najwięcej powodów do zadowolenia miał skład I, które zajęły w swojej grupie 1. miejsce (wygrały 5 z 6 meczów). Z 2. miejsca w grupie awansowały również składy: drugi i trzeci. Mniej szczęścia miał skład IV, który zajął 3. miejsce w grupie oraz skład V - 4. miejsce w grupie.

W drugim etapie nasze zespoły zagrają w grupie 47 (UKS Trójka Mikołów I i IV, MOSM SP 10 Tychy I, UKS Centrum przy POSiR Pszczyna III) oraz grupie 48 (BOSiR Bieruń III, MKS Czechowice-Dziedzice I, UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I i II). Pierwszy turniej zostanie rozegrany w Łaziskach.

I etap rozgrywek minisiatkówki Kinder+Sport "dwójki"
Klasyfikacje po dwóch turniejach
Grupa 29:
1. UKS Trójka Mikołów I, BOSiR Bieruń III, 3. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna IV, 4. MKS Czechowice-Dziedzice II.
Grupa 30: 1. MKS Czechowice-Dziedzice I, 2. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna III, 3. UKS Trójka Mikołów II, 4. BOSiR Bieruń IV.
Grupa 31: 1 MOSM SP 10 Tychy I, 2. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II, 3. UKS Trójka Mikołów III, 4.BOSiR Bieruń II.
Grupa 32: 1. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I, UKS Trójka Mikołów IV, MOSM SP 10 Tychy II, UKS Centrum przy POSiR Pszczyna V.

new
źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj