pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 23 lutego 2015
  • wyświetleń: 668

Żaki: Odpowiedzialność w obronie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Rocznik 2005 w dalszym ciągu kroczy sparingową ścieżką. Tym razem na pszczyńskim Orliku chłopcy zmierzyli się z rówieśnikami UKS GKS Tychy.

Żaki: Iskra - UKS GKS Tychy 21.02.2015
fot. Tomasz Kropidło


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Kolejne słoneczne sobotnie przedpołudnie okazało się doskonałą okazją do gry. I po raz kolejny muszę pochwalić moich podopiecznych za to, jak prezentowali się na boisku. Mądra gra skutkowała konstruowaniem ciekawych akcji w ofensywie, co przełożyło się na ilość strzelonych bramek. Chłopcy zakodowali już sobie, aby wykorzystywać w grze naszego bramkarza. Coraz lepiej rozumieją, że w ten sposób zyskujemy jednego zawodnika do rozegrania piłki. I tutaj pochwała należy się bramkarzom, którzy ze stoickim spokojem rozgrywali piłkę, nawet będąc pod presją przeciwnika.

Nie znaczy to jednak, że w naszej grze nie było słabszych stron. Musimy większą uwagę poświęcić szybszej organizacji gry w obronie. W kilku fragmentach gry chłopcy często pozwalali przeciwnikowi znajdować się w przewadze liczebnej. Chłopcy muszą uświadomić sobie, że tak samo jak wszyscy uczestniczymy w atakach, musimy również brać udział w grze defensywnej."


MKS Iskra Pszczyna 2005 zagrał w składzie:
Jakub Jurczak, Sergiusz Kałamała - Marek Świerczek, Dawid Goczoł, Kacper Rak, Miłosz Wrona, Kamil Cieszko, Jan Kapera, Maciej Kudela, Maciej Caputa, Kacper Sakrajecki, Bartosz Maroszek, Błażej Kokot, Borys Tomanek, Jakub Sokołowski, Miłosz Luboń, Kamil Bohm.

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj