Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 lutego 2015
  • 17 marca 2015
  • wyświetleń: 16735

Szkółka Borussii - koniec zapisów

W Goczałkowicach w lipcu zorganizowana zostanie piłkarska szkółka Borussii Dortmund, w barwach której na co dzień występuje Łukasz Piszczek. Treningi będą trwały tydzień. Zakończono już przyjmowanie zgłoszeń. Koszt udziału to 749 złotych.

piszczek
Łukasz Piszczek (BVB) wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Goczałkowic-Zdroju. Teraz w naszym powiecie odbędzie się tygodniowa szkółka organizowana przez klub z Niemiec.


O planach stworzeniu szkółki pod okiem trenerów BVB w lutym poinformował Carsten Cramer, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu niemieckiego klubu. Informacja została ogłoszona w Katowicach w trakcie konferencji poświęconej współpracy Górnośląskiego Związku Metropolitalnego i Regionalnego Związku Zagłębia Ruhry.

Dzięki tej inicjatywie w Goczałkowicach w dniach od 13 do 17 lipca pod okiem najlepszych trenerów przez kilka dni będzie ćwiczyć do 80 dzieci w wieku 7-13 lat. W warsztatach piłkarskich będą mogły wziąć udział także dziewczynki. Gość z Niemiec zapowiedział, że jeśli projekt się przyjmie, będzie rozbudowywany.

Na stronie internetowej GOSiR Goczałkowice dostępny był formularz kontaktowy, jednak liczba chętnych szybko zapełniła liczbę dostępnych miejsc (decydowała kolejność zgłoszeń). Koszt udziału w szkółce to 749 złotych. Każdy z uczestników otrzyma strój piłkarki marki Puma (koszulka, spodenki, getry) oraz bidon na wodę. Organizator zapewnia uczestnikom 5 obiadów, owoce oraz wodę mineralną podczas trwania obozu.

Podobne treningi mają odbyć się też we Frankfurcie nad Odrą, Słubicach oraz w polsko-niemieckiej szkole w warszawskim Wilanowie.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.