pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 20 lutego 2015
  • wyświetleń: 1444

LF: Puchar bez obrońcy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Zakończyły się ligowe zmagania pod dachem. Pozostała już tylko jedna niewiadoma. Kto sięgnie po Puchar Ligi. Trofeum wywalczonego przed rokiem na pewno nie obroni zespół Mieszka, który nie zgłosił się tym razem do rywalizacji. Chętnych jest jednak innych 10 ekip, które w nadchodzącą niedzielę powalczą na hali w Goczałkowicach.

We wtorek 10 zgłoszonych ekip zostało podzielonych na dwie pięciozespołowe grupy, które powalczą w rozgrywkach o Pucharu Ligi. W tym sezonie zagramy ponownie w grupach, a zespoły zostały przypisane do grup wg miejsc zajętych w rozgrywkach ligowych.

Wszystkie mecze odbędą się na hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach, zarówno faza grupowa jak i faza pucharowa.

>>>> ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM GIER <<<<

Krótko o zasadach:
- Przypominamy, że zespoły grać muszą w składach w jakich zakończyły ligowe zmagania (nie można już dopisywać nowych graczy). Kary za żółte kartki z ligowego sezonu nie są brane pod uwagę.

- W grupach mecze gramy każdy z każdym, a awans do gier półfinałowych uzyskują po dwie najlepsze drużyny z obu grup, które zagają w półfinałach.

- Wszystkie mecze (zarówno w grupie jak i w fazie pucharowej) grane będą raz 12 minut, jednak w fazie pucharowej, gdzie konieczne jest wyłonienie zwycięzcy w przypadku remisu zarządzone będą rzuty karne (trzy serie a następnie aż do skutku).

- O kolejności w tabeli podobnie jak w lidze decydować będą w pierwszej kolejności bezpośredni pojedynek, następnie bilans bramkowy oraz ilość zdobytych goli oraz "mała tabela"

- Każde trzecie i kolejne przewinienie karane bezpośrednim rzutem wolnym skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym.

- Czas zatrzymywany będzie na ostatnie 30 sekund meczu.

- Kary za wykroczenia. Żółta kartka (kara czasowa) - karany zawodnik opuszcza boisko na 2 minuty, a drużyna gra w osłabieniu. Kartka czerwona (kara czasowa) - karany zawodnik opuszcza boisko na 5 minut, drużyna gra w osłabieniu. Po zakończeniu kary zespół może uzupełnić skład, ale ukarany zawodnik nie może powrócić już na boisko.

Po pucharowych zmaganiach około godziny 15:45 na hali GOSiR w Goczałkowicach odbędzie się podsumowanie oraz uroczyste zakończenie ligowego sezonu 2014/2015, na które już dzisiaj zapraszamy wszystkie drużyny.
(Uwaga tylko podczas zakończenia będzie istniała możliwość odbioru wpłaconej kaucji!)

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj