pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 20 lutego 2015
  • wyświetleń: 1531

Juniorzy: Sparing z poślizgiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Ubiegłotygodniowe opady śniegu sprawiły, że sparing juniorów z Unią Bieruń Stary został przełożony o tydzień. W minony poniedziałek już bez większych kłopotów udało się rozegrać test mecz.

Juniorzy: MKS Iskra Pszczyna - Unia Bieruń Stary 16.02.2015 · fot. Andzejek


Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"W poniedziałek naszym drugim sparingowym rywalem w tym okresie przygotowawczym była drużyna rocznika 1997 z Bierunia Starego. Cieszy, że frekwencja na meczu była bardzo dobra, bo mieliśmy do dyspozycji 20 zawodników i mamy nadzieję, że przełoży się to na treningi. Początek spotkania należał do gości jednak w miarę szybko przejęliśmy kontrolę na boisku i Kacper Prusek otworzył wynik meczu. Na pewno popełniamy jeszcze sporo błędów w ustawieniu, które trzeba stopniowo eliminować i to chyba nasz największy mankament na tą chwilę. Nieźle wyglądamy posiadając piłkę, potrfiliśmy wielokrotnie wyprowadzić szybki atak z własnej połowy. Uczulamy zawodników, że bezproduktywne posiadanie piłki, bez zdobywania terenu nie ma większego sensu i ten element udaje się bardzo dobrze realizować.

Cieszy, że w składzie zagrało wielu młodszych zawodników, którzy nie przestraszyli się przeciwnika dysponującego lepszymi warunkami fizycznymi. Zagrało 8 zawodników z rocznika 1999 oraz dwóch 2000. Co prawda to tylko sparing, ale wynikewno cieszy i mam nadzieję, że zmotywuje doo jeszcze cięższej pracy na treningach."


MKS Iskra Pszczyna - Unia Bieruń Stary 8:3 (4:1)
Bramki: Kacper Pruse (dwie), Jan Kędzior (dwie), Artur Różycki (dwie), Szymon Furczyk, Kamil Bałuch.

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Niesyto, Popek, Ploch, Dębski, Gołek, Cieśla, Komraus, Wiera, Kędzior, K. Prusek, Bałuch oraz Paszek, Żupa, Kostka, Furczyk, Różycki, Janosz, Biegier, Żemła, Białkowski. Trenerzy: Marcin Pastuszka, Artur Żurawiecki

Marcin Pastuszka
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj