pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 18 lutego 2015
  • wyświetleń: 1708

LA: Natalia Mach tuż za podium MP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Nie udało się zawodniczce Iskra Pszczyna zdobyć medalu Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Natalia po zaciętej rywalizacji w trójskoku uplasowała się ostatecznie na najbardziej nielubianym przez sportowców czwartym miejscu.

LA: Natalia Mach w Toruniu 15.02.2015
fot. Marek Biela


Wygrała niespodziewanie Weronika Strączek poprawiając swój rekord życiowy o ponad 80cm! Pszczynianka do przed ostatniej kolejki była na pozycji medalowej, dopiero w szóstej kolejce Kornelia Suchecka z Ostrołęki skoczyła na odległość 11,58m i przeskoczyła Natalię o 6 cm. Waleczna pszczynianka oddała ostatni znakomity skok, po którym cała hala biła brawo, jednak sędzia podniósł czerwoną chorągiewkę, co oznaczało skok spalony! I tak lekkoatletka wróciła z Grodu Kopernika bez medalu, jednak z dużym bagażem doświadczeń oraz wielkimi możliwościami!

Warto dodać, że dla Natalii jest to, jak na razie największe życiowe osiągnięcie! Wydaje się, że młoda lekkoatletka krok po kroku wchodzi po szczebelkach na szczyt kariery sportowej. Ostatnio była ósma, teraz czwarta...!

Życzymy pracowitej Natalii, dalszych sukcesów i medali Mistrzostw Polski.

Monika i Marek Biela, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj