pless.pl

Reklama

Sport

  • 13 lutego 2015
  • wyświetleń: 4903

Sylwia Indeka z rekordem życiowym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sylwia Indeka" podaj

We wtorek, 3 lutego odbył się w Toruniu I Halowy Europejski Miting Lekkoatletyczny Copernicus Cup 2015. Udział w nim wzięła zawodniczka LKS Pszczyna, Sylwia Indeka.

Reklama

Sylwia Indeka
Sylwia Indeka podczas I Halowego Europejskiego Mitingu Lekkoatletycznego Copernicus Cup 2015. · fot. www.facebook.com/sylwia.indeka


- Polska lekkoatletyka doczekała się wreszcie odpowiedniego dla jej osiągnięć miejsca do treningu, a przede wszystkim do organizacji zawodów od regionalnych do najwyższej rangi imprez mistrzowskich, takich jak Halowe Mistrzostwa Świata czy Europy - mówił na otwarciu tej pięknej imprezy Prezes PZLA Jerzy Skucha.

I na tych prestiżowych zawodach nie zabrakło pszczyńskiego akcentu. Sylwia Indeka, utalentowana biegaczka zajęła czwarte miejsce w biegu na 1500m z rekordem życiowym 4:32,82 ulegając jedynie starszym koleżankom.

Choć starty w sezonie halowym stanowią jedynie etap w przygotowaniach do sezonu letniego, a tym do Mistrzostw Europy Juniorów, które odbędą się w lipcu w Eskilstunie (SWE), uzyskiwane przez Sylwię rezultaty dają nadzieję na kolejne rekordowe osiągnięcia.

Przed naszymi reprezentantami: Sylwią, Natanem i Karoliną start w najważniejszej "juniorowskiej" halowej imprezie - Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się właśnie w Toruniu 14-15 lutego 2015 roku.

BM / pless.pl

źródło: LKS Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sylwia Indeka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sylwia Indeka" podaj