pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 4 lutego 2015
  • wyświetleń: 668

Młodzicy: Sprawdzili się

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W sobotę (31.01) zawodnicy pszczyńskiej Iskry rywalizowali w Bielsku-Białej w halowym turnieju młodzików młodszych. W hali futsalowego ekstraklasowca wystąpiło 6 drużyn: BBTS Podbeskidzie B-B, Orbita Bukowno, MKS Iskra Pszczyna, GKS Katowice, RKP ROW Rybnik i drużyna gospodarzy BTS Rekord B-B. Podopieczni Szymona Rozmus zajęli drugie miejsce w turnieju, ustępując jedynie drużynie Orbity Bukowno.

Komentarz trenera Szymona Rozmusa:

"Zawody zdominowała drużyna Orbity Bukowno, która była poza zasięgiem reszty drużyn. Nawiązaliśmy walkę z pozostałymi zespołami. Rywalizacja była bardzo wyrównana, może o tym świadczyć fakt, że w 5 meczach zgromadziliśmy 8pkt. co wystarczyło na zajęcie drugiego miejsca w turnieju. Popełniliśmy kilka indywidualnych błędów pod własną bramką i raziliśmy nieskutecznością. Dnia nie miał Stencel i Malcharek.

W meczu z GKS Katowice oboje mieli sporo sytuacji do strzelenia gola, ale nie potrafili pokonać bramkarza rywali. Źle w turniej wszedł Płonka, który w pierwszym meczu nie trafił do pustej bramki, a w meczu z Podbeskidziem wdał się w kiwkę i stracił piłkę co skrzętnie wykorzystali przeciwnicy. Na szczęście Bartek w porę się obudził i w dalszej rywalizacji pokazał się z lepszej strony. W pozostałych trzech meczach strzelił trzy bramki, które były bardzo ważne i dały nam zwycięstwo. W końcówkach spotkań wychodziliśmy na prowadzenie i nie daliśmy przeciwnikom zmienić losów meczu, co zadecydowało o drugiej lokacie w turnieju."


Wyniki Iskry na turnieju w Bielsku-Białej:
Iskra Pszczyna - RKP ROW Rybnik 1:1
bramka: Stencel

BBTS Podbeskidzie B-B - Iskra Pszczyna 2:3
bramki: Zientek, Płonka, Malcharek

Iskra Pszczyna - Orbita Bukowno 1:3
bramka: Płonka

Iskra Pszczyna - GKS Katowice 0:0

Iskra Pszczyna - BTS Rekord Bielsko-Biała 2:1
bramki: Płonka, Zientek

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Mura, Gazda, Waszek, Łoskot, Malcharek, Stencel, Płonka, Kałamała, Psik, Zientek.

Szymon Rozmus, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj