pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 7 lutego 2015
  • wyświetleń: 1216

IV liga: Lider pokazał klasę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Lider IV ligi II grupy czyli zespół Bełku pokazał, że ostatnia wysoka porażka była tylko wypadkiem przy pracy i w starciu z Iskrą pokazał bardzo dobrą grę, która przy słabszej dyspozycji pszczyńskiej defensywy zakończyła się pewną wygraną ekipy LKSu.

IV liga: Iskra - LKS Bełk 04.02.2015
fot. Andzejek


Jedyna bramka dla Iskry padła po przerwie, kiedy to z 25 metrów na bramkę gości uderzył Dragon, a uczynił to na tyle precyzyjnie, że piłka tuż przy słupku wpadła do siatki obok nieco spóźnionego bramkarza Bełku.

MKS Iskra Pszczyna - LKS Bełk 1:4 (0:3)
bramki: 0:1 Bysiec (5.), 0:2 Bysiec (33.), 0:3 Bysiec (36.), 1:3 Wojciech Dragon (65.), 1:4 Obarski (71.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Łukasz Mrzyk, Tomasz Ryguła, Bartłomiej Grabczyński, Damian Kraus, Andrzej Żur, Kamil Bezak, Piotr Górnicki, Adam Maślorz, Artur Cybulski, Rafał Klaja, Michał Prusek oraz testowany bramkarz, Kornel Kmiecik, Michał Czyż, Kacper Żupa, Wojciech Dragon, Kamil Pancer, Michał Chrysteczko. Trener: Jan Furlepa

Kolejny mecz podopieczni Jana Furlepy rozegrają już w sobotę kiedy to zmierzą się w Dąbrowie Górniczej z ekipą Unii Ząbkowice.

Andzejek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj