pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 7 lutego 2015
  • wyświetleń: 2283

Piąty Turniej Pawłowic w curlingu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOS Pawłowice" podaj

W dniach 30 stycznia do 1 lutego przeprowadzony został jubileuszowy - piąty Turniej Pawłowic w curlingu.

Piąty Turniej Pawłowic w curlingu - 30.01-1.02.2015 · fot. UG Pawłowice


Po ubiegłorocznym turnieju w którym brało udział 16 drużyn, ten był turniejem elitarnym, bowiem rozgrywany tylko na torze curlingowym pomiędzy sześcioma drużynami z całej Polski. Brały w nim udział jedne z najlepszych zespołów w kraju, jak chociażby ŚKC Marlex - dwukrotny mistrz Polski, czy AZS Gliwice Smok - aktualny wicemistrz Polski. W tej stawce znalazły się również dwie drużyny z gminy Pawłowice.

Curlusy Baniate, w składzie Paweł Kuśka, Jacek Goczoł, Janusz Tomica, Paweł Klos i Krzysztof Nowak, byli niestety osłabieni brakiem jednego z kluczowych zawodników w postaci Marcina Gawlasa. A drugi zespół to KS "Juniorzy", w składzie: Jacek Rokita, Damian Herman, Adam Pauszek, Radek Pisarek i Krzysztof Świątek - w najsilniejszym swoim składzie. Ta właśnie drużyna, będąc aktualnie brązowymi medalistami Mistrzostw Polski, zatrzymała, po raz pierwszy w historii turniejów, puchar w pawłowickiej gminie.

Damian Herman

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOS Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOS Pawłowice" podaj