pless.pl

Reklama

Sport

  • 26 stycznia 2005
  • wyświetleń: 2524

Przełajowe zawody kolarskie rozegrano w Porębie

www.multi.pless.pl/pless/sport/2005/bike2601/ class=dodaj target=_blank>(więcej zdjęć)
Przełajowe zawody kolarskie rozegrano w sobotę w Porębie. W zawodach zorganizowanych przez Ludowy Kolarski Uczniowski Klub Sportowy Pszczyna wzięło udział ponad 20-tu zawodników. Rozegrano 3 wyścigi w kilku kategoriach wiekowych.

W kategorii chłopców rocznik 1993 zwyciężył Rafał Król z Brzeźc, przed Piotrem Stokawym ze Studzionki i Kajetanem Siemieńskim z Brzeźc. W kategorii chłopcy rocznik 1992 najlepszym okazał się Tomasz Podrazik z Poręby. Na drugim miejscu uplasował się Bartosz Dudzik z Pawłowic, a na trzecim Marcin Pniok z Jankowic. W zawodach wzięły również udział dwie dziewczyny - Marzena Niezgoda ze Studzionki oraz Anna Korzus z Łąki.

Niestety nie został rozegrany wyścig w kategorii „szkoły gimnazjalne”, ze względu na małą ilość zawodników. Tym samym rozegrano wyścig w kategorii "open" w którym wzięli również udział zawodnicy LK UKS PSZCZYNA.

Całą imprezę zakończył wyścig maluchów, którzy przyjechali z rodzicami kibicować starszemu rodzeństwu.

ups

Wyniki kategorii open:
1. Artur Szłapa - LK UKS PSZCZYNA
2. Łukasz Muras- LK UKS PSZCZYNA
3. Marek Smołka (Pszczyna)
4. Łukasz Janik (Pszczyna)
5. Szymon Niezgoda (Studzionka)
6. Kamil Migdoł - LK UKS PSZCZYNA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.