pless.pl

Reklama

Sport

  • 21 stycznia 2005
  • wyświetleń: 2050

Zagrają dla Daniela

30 stycznia (niedziela) w suszeckiej hali sportowej odbędzie się impreza piłkarska, z której dochód przeznaczony zostanie na rzecz chorego na cukrzycę Daniela, ucznia Gimnazjum Publicznego w Suszcu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11 turniejem piłki nożnej o puchar Wójta gminy Suszec, po którym wyróżnieni zostaną zasłużeni działacze sportowi z terenu gminy Suszec. Na 15.30 zaplanowano mecz reprezentacji dziennikarzy i gwiazd z reprezentacją gminy Suszec powyżej 35 roku życia. W reprezentacji dziennikarzy wystąpią m. in. Jan Furtok, Stanisław Oślizło, Jerzy Wijas, Albin Wira, Adam Matysek, Marek Koniarek, Klaudiusz Sevkovicz.

Głównym punktem imprezy będzie mecz towarzyski pomiędzy Górnikiem Zabrze a Zagłębiem Sosnowiec.

Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu, Hotel Imperium oraz Starostwo Powiatowe w Pszczynie. Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Pszczyński Józef Tetla wraz z Wójtem gminy Suszec Jackiem Pastuszką oraz Towarzystwem Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą z Gliwic.

Podczas imprezy będzie odbywać się również aukcja na rzecz Daniela. Zlicytowane zostaną gadżety m.in. Amiki Wronki, Polonii Warszawa, Widzewa Łódź, Lecha Poznań, koszulka reprezentacyjna Bartosza Karwana. Licytacja odbywać się będzie również na portalu pless.pl. Osoby, które już teraz chciałyby wesprzeć Daniela mogą wpłacać pieniądze na podane poniżej konto:

Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą Gliwice, ul. Młyńska 17
z dopiskiem "Na zakup pompy insulinowej wraz z osprzętem dla dziecka Daniel Chrząszcz"

Bank Śl. o/Gliwice 60 1050 12981000 0002 0296 1470

Uzyskane środki zostaną przeznaczone na zakup pompy insulinowej wraz z osprzętem.

Patronat medialny nad imrezą objął portal pless.pl, radio MEGA FM oraz Gazeta Pszczyńska.

Maciek Stieber

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.