Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 stycznia 2015
  • 11 lutego 2015
  • wyświetleń: 4281

Ferie zimowe w Suszcu

Za nami:

Jak co roku suszecki GOSiR zaprasza amatorów zimowych wycieczek, łyżwiarzy oraz wszystkich, którzy potrafią cieszyć się zimową aurą do wzięcia udziału w przygotowanych zajęciach.

Zgoda rodziców na udział dziecka w zimowych zajęciach w Suszcu 2015

Podczas ferii GOK przygotował urozmaiconą ofertę zajęć i wycieczek dla dzieci i młodzieży. Wyjazdy na lodowiska, do kina to tylko nieliczne z atrakcji. Zaplanowano wycieczkę - do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, czy do SnowParku w Zakopanem. Najmłodszych zapraszamy na "Figlarne Poranki" oraz "Dobranocki", zaś miłośników modelarstwa na specjalne warsztaty. Podczas ferii będziemy także uczyć się gotować z Ciocią Joasią oraz próbować swoich sił na Zumbie.

W ramach trwającego karnawału przygotowaliśmy 2 bale karnawałowe dla dzieci, które poprowadzi firma Pozytywka.

Na wszystkie wyjazdy zapisywane są dzieci, które ukończyły 7. rok życia za okazaniem legitymacji szkolnej. Zapisy przyjmowane są w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu - ilość miejsc ograniczona, na niektóre wycieczki planowany jest tylko jeden autokar, więc nie czekaj zadzwoń i zapisz pociechę już dziś.

Zapisy na zajęcia wraz z wpłatami są przyjmowane w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, od poniedziałku do piątku od godziny 8.30 do 19.30. Aby dziecko mogło wziąć udział w feriach należy zapoznać się z regulaminem, zgłosić udział dziecka i w przypadku płatnych atrakcji - zapłacić, przynieść wypełnioną zgodę na udział.


ferie plakat

ferie plakat 2

BM / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.