pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 16 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1229

POSiR walczy o Super Orlika 2014

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie bierze udział w konkursie "Super Orliki 2014". Celem konkursu jest promocja i wyróżnienie dobrych praktyk realizowanych na Orlikach i w ich otoczeniu, osób oraz organizacji wspierających działania na rzecz ruchu i aktywności na Orlikach i ich otoczenie, a także docenienie wkładu oraz zaangażowania w promowanie sportu powszechnego dla wszystkich

Super Orliki logo


Organizatorem konkursu jest Fundacja Volunteers for Sport. Projekt "Super Orliki 2014" jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Super Orliki zostaną przyznane w ośmiu kategoriach: Infrastruktura, Jednostka Samorządu Terytorialnego, Wolontariusz na Orliku, Najciekawsza Impreza, Super Orlik - nagroda za całokształt, Lokalne Media, Lokalny Sponsor oraz Współpraca krajowa i międzynarodowa.

Ośrodek zgłosił swoje kandydatury w pięciu pierwszych kategoriach.

Gala finałowa podczas, której zostaną ogłoszone wyniki połączona z debatą odbędzie się 20 grudnia w studiu telewizyjnym NC+. Więcej o konkursie - www.superorliki.pl

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj