pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1525

Żaki: Sprawdzili się

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Dla zawodników trenujących na co dzień w ramach Szkółki Niedzielnej udział w eliminacjach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego był pewnego rodzaju wyzwaniem. Rywalizacja w tych turniejowych zmaganiach była też z pewnością niezapomnianą przygodą i okazją do dobrej zabawy.

KMPP: Turniej eliminacyjny żaków 13.12.2014 · fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego
"Bardzo cieszę się, że mogliśmy uczestniczyć w Klubowych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego i stanąć do walki z dobrymi drużynami. Jestem zadowolony z tego, że w każdym meczu widziałem walkę i zaangażowanie moich podopiecznych.Cieszy również fakt, że zagraliśmy dwa mecze bez straty bramki.Oczywiście nie zawsze wszystko wychodzi za pierwszym razem, ale myślę, że ten turniej był cenną lekcją dla nas wszystkich. Na pewno wyciągniemy wnioski i już od następnego treningu ostro zabieramy się do pracy nad poprawą."

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie
Jakub Bogdziewicz, Kacper Reguła, Bartosz Michalski, Mateusz Król, Igor Jankowski, Mateusz Mańka, Maciej Kaletka, Dorian Uracz, Gabriel Klimke, Paweł Ziernicki, Miłosz Operchalski, Kamil Zieleźnik Trener: Radosław Rakowski

Szczegółowe wyniki rywalizacji żaków w eliminacjach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego o Puchar Sportlandu na stronie organizatora rozgrywek www.posir.pszczyna.pl

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj