pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 13 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1333

Żaki: Cenna lekcja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Pierwsza niedziela grudnia była dla połowy zespołu rocznika 2005 nie lada sprawdzianem. Chłopcy przystąpili do rozgrywek Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego, rywalizując w kategorii rocznika 2004.

KMPP drużyna rocznika 2005 - 07.12.2014
fot. Andzejek


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Moi podopieczni rozegrali pięć spotkań. Na pewno cieszy podejście z jakim przystąpili do czterech z nich. Nie można do tych meczów zaliczyć starcia z rok starszymi kolegami z pszczyńskiej Iskry, gdzie zbytnio cofnęliśmy się i sparaliżował nas strach, jak się okazuje, zupełnie niepotrzebnie. Te mecz dał nam jednak do myślenia i w kolejnych spotkaniach zagraliśmy z większą odwagą, co pozwalało nam dominować na placu gry. Mimo że wyniki nie do końca odzwierciedlały przebieg boiskowych wydarzeń, to jednak mogę być zadowolony z gry.

O tym, że bez większych problemów możemy sobie poradzić nawet ze starszymi chłopcami pokazał ostatni mecz, przeciwko drużynie Pniówka. Zwycięstwo 3:1 przeciwko pawłowiczanom zdecydowanie poprawiło nasze nastroje na zakończenie zmagań. Na nasze nieszczęście wyniki pozostałych spotkań nie pozwoliły nam przedostać się dalej.

KMPP: Eliminacje w kategorii żaków 07.12.2014 · fot. Andzejek


Ten sprawdzian był dla nas o tyle cenny, że dał kolejny materiał do analizy. Po raz kolejny przekonuję się, że oprócz spraw czysto piłkarskich musimy pracować nad podejściem mentalnym, bo to w naszych głowach pozostają największe rezerwy i to właśnie tam rodzi się sukces.

Wprawdzie nie udało się wywalczyć awansu, ale nic straconego. Teraz trzeba trzymać kciuki za naszą drugą ekipę, która zagra w grupie D i wciąż ma szanse na awans do finałowego turnieju."


Drużynę MKS Iskra Pszczyna 2005 reprezentowali:
Jakub Jurczak, Dawid Sokołowski, Kacper Rak, Kacper Kempny, Bartosz Maroszek, Jakub Sokołowski, Stanisław Mrozik, Maciej Kudela, Borys Tomanek. Trener: Tomasz Kropidło

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj