pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 12 grudnia 2014
  • wyświetleń: 748

Młodzik: Mikołajkowy mecz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Wyjątkowy dzień, wyjątkowy trening. W dniu kiedy wszystkie dzieci odwiedza Święty Mikołaj trenujący na co dzień w Szkółce Niedzielnej mali piłkarze rozegrali mecz z... rodzicami.

Mecz Szkółki Niedzielnej - Mikołaj 2014
fot. Radosław Rakowski


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"W sobotę 6 grudnia w ramach treningu rozegrany został Mikołajkowy mecz Rodzice vs. Dzieci. Każdy rodzic miał okazję zmierzyć się ze swoją pociechą na boisku. Mimo ze był to mecz w formie zabawy żadna ze stron nie chciała ustąpić pola, ani młodzi zawodnicy ani rodzice nie odpuszczali w wysiłku by zdobyć przewagę na boisku. Bardzo dobrze spisywali się bramkarze ratując niejednokrotnie swoją drużynę przed utratą gola. W tym sporcie nie tylko kondycja fizyczna i wzrost jest ważna, ale i technika, co na własnej skórze poczuli rodzice, kiedy pięknymi zwodami byli ogrywani przez swoje dzieci.

Na szczególną pochwałę zasłużyły również panie, dzielne mamy, na boisku spisywały się świetnie i niejednokrotnie oddały celne strzały na bramkę. Tym razem dzieci pokonały rodziców 16:14, za rok okazja do rewanżu."

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj