pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 18 grudnia 2014
  • 6 stycznia 2015
  • wyświetleń: 3846

Policjanci z Pszczyny wygrali turniej

Po raz ósmy w gilowickiej hali w pierwszą sobotę stycznia odbył się Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Policjantów i Strażaków organizowany przez GOSiR w Miedźnej z/s w Woli. Celem turnieju było propagowanie aktywnego wypoczynku, integrowanie służb mundurowych, jak również podziękowanie za zabezpieczanie trasy miedźniańskiego rodzinnego rajdu rowerowego, który odbył się we wrześniu ubiegłego roku.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn strażackich (OSP w Bieruniu, OSP w Bojszowach, OSP w Woli, OSP w Górze, OSP w Miedźnej i OSP w Gilowicach) i 2 drużyny policjantów (KPP w Bieruniu i KPP w Pszczynie). System rozgrywek prowadził przez gry eliminacyjne w dwóch grupach, półfinały i mecze finałowe.

Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Policjantów i Strażaków - 3.01.2015 · fot. GOSiR Miedźna


W finale znaleźli się policjanci z KPP w Pszczynie i strażacy z OSP w Bojszowach. Po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu, lepsza okazała się drużyna policjantów z Pszczyny wygrywając 2:0. Statuetkę króla strzelców turnieju otrzymał Paweł Mucha z KPP w Pszczynie za zdobyte 7 goli, a najlepszym bramkarzem został wybrany Adam Lizurej z OSP w Bojszowach.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - KPP w Pszczynie w składzie: Zdzisław Zagórda, Paweł Mucha, Paweł Jurczyga, Grzegorz Dobosz, Damian Lekki, Szymon Milczek, Andrzej Uliasz i Mirosław Wiktuś
II miejsce - OSP w Bojszowach
III miejsce - KPP w Bieruniu
IV miejsce - OSP w Woli
V miejsce - OSP w Bieruniu
VI miejsce - OSP w Górze
VIII miejsce - OSP w Miedźnej
VIII miejsce - OSP w Gilowicach

BM / pless.pl, źródło: GOSiR Miedźna zs. w Woli

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.