pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 16 grudnia 2014
  • 30 stycznia 2015
  • wyświetleń: 5419

Weronika kandydatką w plebiscycie

Bokserka Weronika Pławecka, 15-letnia mieszkanka Goczałkowic-Zdroju dostała nominację do plebiscytu "Tyskie Laury Sportowe 2014".

"Tyskie Laury Sportowe" rozdawane są od sześciu lat. W plebiscytowej zabawie wybierani są najlepsi, a zarazem najpopularniejsi tyscy sportowcy. Weronika Pławecka została zakwalifikowana do plebiscytu, ponieważ od 2011 roku trenuje w klubie MOSM Tychy.

Weronika Pławecka, boks
Weronika Pławecka jest kandydatką do plebiscytu "Tyskie Laury Sportowe.


Aby zagłosować, należy wytypować w kategoriach - "Senior" i "Młodzieżowiec" - po pięciu sportowców, na których chce się oddać swój głos. Następnie trzeba wypełnić i odesłać zgłoszenie na formularzu zgłoszeniowym umieszczonym na stronie www.tychy.pl. Wypełnienie i odesłanie zgłoszenia na formularzu zgłoszeniowym musi zostać poprzedzone założeniem konta użytkownika portalu. Spośród uczestników plebiscytu, którzy do 30 stycznia dostarczą prawidłowo wypełnione zgłoszenia, zostaną rozlosowane nagrody.

Organizatorem akcji jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem tygodnika "Twoje Tychy".

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.