pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1811

Trzecie miejsce Kamili Nowak

Kamila Nowak w dniach 29.11-01.12 wzięła udział w turnieju tenisowym do lat 18.

kamila nowak, sponsorzy


W czeskim Frydku Mistku do zawodów zgłosiło się 27 dziewcząt. W pierwszej rundzie nasza tenisistka trafiła na zawodniczkę reprezentującą klub "O.s. Mladý tenista" - Flasarovą Zuzanę wygrywając 6/1 6/0. W następnym meczu musiała się zmierzyć z turniejową dwójką - Ungerbockovą Valerie (TK Tennis Point) - po długim pojedynku Kamili udało się zwyciężyć z wynikiem 6/1 6/7(5) 1/0 (super tie-break do 10/5). Kolejna runda to znów pojedynek z rozstawioną zawodniczką Horavkova Nicolą (TK Havirov). Również tym razem sukces Kamila przypieczętowała w tie-breaku wygrywając 5/7 6/4 1/0 (10/5)

W walce o półfinał tenisistka spotkała się z Kramolisovą Dominiką, niestety mecz przebiegł na niekorzyść polskiej zawodniczki, a o wyniku zaważył również super tie-break 6/3 5/7 1/0 ( 3/10). 15-latka wyjechała z Czech z brązowym medalem, pełna zapału do dalszej ciężkiej pracy.

Kamila i jej rodzice pragną podziękować Panu Mirosławowi Kobiórowi, Panu Franciszkowi Trójcy, Panu Jackowi Kani oraz Panu Jerzemu Folwarskiemu, dzięki którym młoda tenisistka może dalej rozwijać pasję i talent.

N.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.