Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 listopada 2014
  • wyświetleń: 2126

Sukcesy tenisistek stołowych

W ubiegły weekend (8-9.11) w Pszowie rozegrano Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Śląska Uczniowskich Klubów Sportowych.

W drużynowym turnieju młodziczek bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki ULKTS-u Pszczyna, Kinga Krawczyk i Wiktoria Staroń po zaciętym meczu finałowym przegrały z zawodniczkami z Sosnowca zajmując drugie miejsce w turnieju, jednocześnie zdobywając tytuł wicemistrzyń Śląska. Słabiej zaprezentowały się juniorki Magdalena Ryguła i Zofia Kłapyta, które przegrały swój pierwszy mecz.

Drużynowe Mistrzostwa Śląska - 8-9.11.2014
Sukces zawodniczek ULKTS Pszczyna.


W niedzielę rozegrano turniej indywidualny, Kinga Krawczyk zdobyła złoty medal a Wiktoria Staroń srebrny, podwójny sukces naszych młodych tenisistek.

W piątej kolejce III Ligi kobiet ULKTS Pszczyna wygrał z Leszną Górną 7-3, natomiast męska drużyna w lidze okręgowej przegrała pojedynek z druga drużyną Węgierskiej Górki 2-8.

Janusz Friebe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.