• 30 września 2014
  • wyświetleń: 709

Juniorzy: Głodni gry

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Pewne zwycięstwo odnieśli juniorzy młodsi rywalizujący w okręgowej lidze podokręgu Tychy. W pokonanym polu pozostawili graczy Zet-ki Tychy.

Juniorzy: OKS Zet Tychy - Iskra 27.09.2014

Mecz okiem Łukasza Paszka:
Do Tychów przyjechaliśmy bardzo "głodni" gry, gdyż ostatni mecz został przełożony i niestety pauzowaliśmy.
Od pierwszych minut można było dostrzec naszą wyraźną przewagę, czego efektem była bramka Kacpra Pruska po dobitce z rzutu wolnego. Mimo dominacji po pierwszej połowie było zaledwie skromne 1:0.

Po wysłuchaniu uwag trenera na druga połowę wyszliśmy bardzo skoncentrowani i gotowi do działania. Trener dokonał dwóch dobrych zmian, czego najlepszym dowodem była asysta Adriana Żywczoka przy bramce Szymona Furczyka. Niespełna dwie minuty później było już 3:0, a na listę strzelców wpisał się Bernard Pigan, który po dokładnej wrzutce Maykiego Cieśli. Pokonał bramkarza gospodarzy.

Zdominowaliśmy zupełnie ZET-kę pod względem posiadani piłki. W 55 minucie gry przełamał się bardzo aktywny Bartek Kostka, który precyzyjnym strzałem zmusił po raz czwarty bramkarza do kapitulacji. Chwilę później Bartek Pisarek niczym Ibrahimowic idealnym strzałem pod poprzeczkę dobił rywali.

Zet-ka za wszelką cenę chciała strzelić choć bramkę honorową i dopięła swego w ostatniej minucie gry.

Trzeba pochwalić cały zespół, gdyż zagrał kolejny znakomity mecz. Resztę oddaję trenerowi do oceny.

OKS Zet Tychy - MKS Iskra Pszczyna 1:5 (0:1)
bramki: 0:1 Kacper Prusek (23.), 0:2 Szymon Furczyk (43.), 0:3 Bernard Pigan (45.), 0:4 Bartłomiej Kostka (55.), 0:5 Bartosz Pisarek (63.), 1:5 (79.)