pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 29 września 2014
  • wyświetleń: 675

W Pawłowicach o tytuł mistrza

Pawłowicki klub GKS Futsal będzie głównym organizatorem Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-18. Tak zdecydowała Komisja ds. Futsalu i Piłki Plażowej Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie w sprawie organizacji tej dużej imprezy, na której pojawią się drużyny z całego kraju. GKS Futsal reprezentowali: Jacek Braszkiewicz- prezes klubu, Piotr Drobek - przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Krzysztof Woryna - skarbnik. Ze strony gminy na spotkaniu była obecna Bożena Wróbel - dyrektorka Gminnego Ośrodka Sportu, Marek Lucjan - pełniący funkcję wójta gminy i Beata Cyganek - kierowniczka referatu Promocji i Integracji Europejskiej.

Impreza potrwa trzy dni, od 20 do 22 marca 2015 roku. Miejscem centralnym zawodów będzie hala sportowa GOS w Pawłowicach. Dla zapewnienia odpowiedniej rangi zawodów organizatorzy przewidują przygotowanie ceremonii otwarcia i zakończenia zawodów.

Planowane jest również przygotowanie specjalnej strony internetowej, na której znajdą się wszystkie ważne informacje dla uczestników zawodów i kibiców oraz nadawanie relacji filmowej on -line w trakcie trwania Mistrzostw.

Na realizację zadania GKS Futsal będzie wnioskował o dotację z budżetu gminy.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.