pless.pl

Reklama

Sport

  • 10 stycznia 2005
  • wyświetleń: 4010

Angelika Niechwiej

Angelika Niechwiej

ur. 26.06.1977r.
Nr 2 na koszulce
182 cm wzrostu (przyjmująca)

Angelika Niechwiej to kolejna zawodniczka z dużym doświadczeniem w naszym klubie. Swoja karierę rozpoczynała w Wiśle Kraków, gdzie występowała w latach 1995-98. Jeden sezon spędziła potem w BKS Bielsko-Biała, potem na cztery lata związała się z Muszynianką Muszyna z którą awansowała do serii B I ligi w 2001 roku, a dwa lata później do serii A. Od ubiegłego roku jest zawodniczką naszego klubu.

Artykuły:

[2005-02-06] www.pless.pl/branze/siatkarki/wiecej.php?action=pokaz&id=3842&akt=1 class=dodaj>Angelika Niechwiej wspomaga dopingiem koleżanki z drużyny

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.