pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 września 2014
  • 11 października 2014
  • wyświetleń: 2338

Weź udział w Rajdzie Aktywnych

Za nami:

Wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku zachęcamy do udziału w Rowerowym Rajdzie Gwiaździstym. Jest to rajd realizowany w ramach projektu współpracy, jaki LGD "Ziemia Pszczyńska" realizuje z trzema partnerskim grupami działania.

Regulamin Rowerowego Rajdu Aktywnych
Formularz zgłoszeniowy - Rowerowy Rajd Aktywnych

mapa aktywnych stref
Mapa Aktywnych Stref.


Wydarzenie odbędzie się 11 października, uczestnicy rajdu spotkają się na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące. W ramach rajdu minimum 21 zespołów tzw. "Aktywnych drużyn" - skład drużyny to max 15 osób - zgodnie z kodeksem drogowym, pojedzie z różnych zakątków obszaru partnerskiego, z terenu Aktywnych Stref do miejsca organizacji imprezy integracyjno-edukacyjnej. Trasa rajdu gwiaździstego prowadzić będzie "Szlakiem Aktywnych" i będzie stanowiła jego otwarcie oraz uroczyste "oddanie do użytku".

Rekrutacja do udziału w Zlocie oraz "Rajdzie Aktywnych" trwa do 6 października. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: zlotaktywnych@morawskie-wrota.pl.

Informacje dotyczące rajdu znajdujące się w regulaminie oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać po prawej stronie artykułu.

rajd aktywnych

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.