Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 23 września 2014
  • wyświetleń: 2507

Bike Team Pszczyna w Piwnicznej

W sobotę, 13 września odbyły się kolejne zawody z serii Volvo MTB Marathon. Tym razem edycja zawitała do Piwnicznej Zdrój.

Pogoda dla zawodników nie była łaskawa ze względu na padający deszcz, a następnie upał, który doskwierał w pewnych momentach wyścigu. Trasa składała się z ciężkich, stromych, kamienistych podjazdów oraz szybkich, technicznych zjazdów. Kolejnym utrudnieniem było zalegające na trasie błoto.

Na zawodach w Piwnicznej nie zabrakło zawodników Bike Team Pszczyna. Najszybciej dystans MINI (36 km) z zespołu pokonał Łukasz Fliś, który uplasował się na 3. miejscu w swojej kategorii wiekowej. Również 3. miejsce zajął Henryk Urzoń w kategorii M4. Jako czwarta kobieta linię mety minęła Magdalena Ziemba, tracąc do trzeciej zawodniczki zaledwie 30 sekund.

Bike Team Pszczyna w Piwnicznej - 13.09.2014 · fot. Bike Team Pszczyna


Na dystansie MEGA (50 km) na 19. miejscu w swojej kategorii wiekowej
zameldował się Piotr Ziemba. Natomiast 40. miejsce w kategorii M2 zajął Filip Main. W klasyfikacji drużynowej w Piwnicznej Zdrój na dystansie MINI wygrał Bike Team Pszczyna. Również w klasyfikacji generalnej drużynowej prowadzi klub z Pszczyny.

Nasi zawodnicy zajmują wysokie lokaty w klasyfikacji generalnej Powerade Volvo MTB Marathon: 3. miejsce - Magdalena Ziemba, 3. - Michał Janus, 3. - Łukasz Fliś, 5. - Henryk Urzoń oraz 19. - Piotr Ziemba.

luckymtb

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.