pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 23 września 2014
  • wyświetleń: 2044

Weekendowe wyścigi kolarzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj

W ubiegły weekend odbyły się dwa wyścigi kolarskie. W sobotę zawodnicy wystartowali w "Nocnym Kryterium w Wieluniu", natomiast dnia następnego w Memoriale im. Stanisława Szozdy w Prudniku.

W Wieluniu, w juniorkach młodszych bardzo dobrą jazdę pokazały zawodniczki LK UKS Pszczyna, Edyta Gołek i Kasia Migdoł, które wywalczyły kolejno pierwsze i drugie miejsce. W juniorach młodszych Mateusz Manowski zajął dziesiąte miejsce, a Paweł Lubowiecki dwunaste. W elicie Grzegorz Pawlak uplasował się na trzydziestej pozycji, Paweł Gruszczyk na trzydziestej siódmej, a Adam Koryczan zajął czterdzieste szóste miejsce.

W Prudniku w juniorkach młodszych ponownie wspaniałą jazdę pokazały zawodniczki, które odjechały na jednych z pierwszych okrążeń. Znów zawody wygrała Edyta Gołek, a druga była Kasia Migdoł. W juniorach młodszych świetną jazdą wykazał się Mateusz Manowski, który zdecydowanie wygrał wyścig, równie aktywnie jechał Paweł Lubowiecki, które zajął ósme miejsce. W elicie Grzegorz Pawlak zajął szesnaste miejsce.

Mateusz Manowski, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

LK UKS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj