Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 23 września 2014
  • wyświetleń: 2910

OMBR na zawodach sportowych

Za nami:

Gdy pierwsze liście z drzew spadają to my, czyli cała społeczność Ośrodka Matka Boża Różańcowa z Pszczyny i Grzawy, myślami dążymy w stronę hal sportowych, medali i pucharów. Wiemy, że niebawem z ust Dyrektora Ośrodka, Pana Piotra Kowalskiego padnie magiczne zdanie: "XII Międzyośrodkowe Zawody Sportowe Osób Niepełnosprawnych Pszczyna - Suszec 2014 uważam za otwarte".

XII Międzyośrodkowe Zawody Sportowe


Zawodnicy z 35 placówek z terenu województwa śląskiego walczą o przechodni puchar Starosty Pszczyńskiego. Trzydniowe eliminacje odbyły się 16 i 18 września, a ostatnie eliminacje odbędą się 24 września.

Najlepsze 10 drużyn weźmie udział w Finale tych zawodów, który odbędzie się 2 października w hali sportowej w Suszcu przy ul. Szkolnej. Eliminacje rozgrywane są w hali sportowej w Pszczynie przy ul. Zamenhofa. Imprezy odbywać się będą od 9.00 do 14.00 każdego dnia zawodów.

XII Międzyośrodkowe Zawody Sportowe Osób Niepełnosprawnych - 09.2013 · fot. OMBR Pszczyna


Całość tego sportowego przedsięwzięcia finansowana jest ze środków PFRON przy udziale środków własnych naszej placówki. Zawody objęte są ponadto honorowym patronatem Dyrektora Caritas Archidiecezji Katowickiej - Ks. dr. Krzysztofa Bąka, Starosty Pszczyńskiego - Pana Pawła Sadzy oraz Wójta Gminy Suszec - Pana Mariana Pawlasa.

Współorganizatorami tego przedsięwzięcia są: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu.

Zawody wspierają wolontariusze I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie oraz Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Pszczynie - Łące.

OMBR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.