pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 września 2014
  • wyświetleń: 1099

Trzy punkty dla juniorów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Trzy punkty po walce ze Studzionki wywieźli juniorzy Iskry Pszczyna. W sobotnie południe podopiecznym Mateusza Bałucha wygrana nie przyszła już tak łatwo jak w pierwszym meczu, ale ambitna postawa i walka do końcowego gwizdka dała zasłużoną wygraną.

Juniorzy: LKS Studzionka - Iskra 13.09.2014
fot. Andzejek


- Drugi mecz w lidze okręgowej nie przyszedł nam już tak łatwo, jednak forma z ostatniego meczu została. Od początku nasza gra wyglądała trochę słabo, bo już w 6 minucie, po zamieszaniu w polu karnym, Studzionka strzeliła gola. Radość gospodarzy nie trwała długo po tym jak 5 minut później po strzale Kacpra Pruska do zablokowanej piłki dopadł Bartek Kostka i zrobiło się 1:1. Iskra dominowała niemal pod każdym względem, czego dowodem może być sprytny gol, którego autorem został Szymon Furczyk. Brawami należy też nagrodzić Mateusza Plocha za bardzo dobre dośrodkowanie. Druga połowa zaczęła się wręcz idealnie dla nas. Duet Furczyk - Kostka wzięli sprawy w swoje ręce i ich akcja skończyła się golem. Gra toczyła się spokojnie aż do momentu, kiedy w 62 minucie Studzionka zaatakowała na tyle skutecznie, że po dośrodkowaniu niekryty zawodnik popisał się precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę bramki. Od tej chwili cały czas "było gorąco". - komentuje Łukasz Paszek.

Juniorzy: LKS Studzionka - MKS Iskra Pszczyna 13.09.2014 · fot. Andzejek


LKS Studzionka - Iskra Pszczyna 2:3 (1:2)
Bramki: Bartosz Kostka (dwie), Szymon Furczyk

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Łukasz Sekta, Piotr Świerczek, Rafał Dzida, Dawid Spendel, Michał Jaworski, Kacper Prusek (kpt), Mateusz Ploch, Mayki Cieśla, Bernard Pigan, Szymon Furczyk, Bartosz Kostka oraz Łukasz Paszek, Sławomir Szczotka. Trener: Mateusz Bałuch

Zadnie współfinansowane z budżetu Gminy Pszczyna

Łukasz Paszek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj