Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 11 września 2014
  • wyświetleń: 2224

Kryterium kolarskie w Imielinie

W niedzielę, 7 września odbyło się X Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Imielin. Nasi kolarze bardzo dobrze spisywali się w każdej kategorii. W żaczkach wygrała Małgosia Manowska.

W kategorii żak najlepsza okazała się Małgosia Manowska. W młodzikach bardzo aktywnie jechał Michał Wenglorz, który zajął 5. miejsce, Piotr Marcoń zajął 15. miejsce, a Michał Szklanny uplasował się na 21. pozycji.

Kryterium kolarskie w Imielinie - 7.09.2014 · fot. Manowski Grzegorz


W juniorkach młodszych bardzo dobrze spisały się nasze zawodniczki: Kasia Migdoł i Edyta Gołek, które zajęły kolejno 2 i 3 miejsce. W juniorach młodszych nasi zawodnicy od startu aktywnie jechali. Kamil Białończyk, Kacper Piechaczek oraz Mateusz Manowski zajęli kolejno 3, 4 i 5 miejsce. Wyścigu nie ukończyli Paweł Lubowicki i Ryszard Mendygrał. W juniorkach Joanna Szklanny zajęła 5. miejsce, natomiast w orlikach Paweł Gruszczyk uplasował się na 4. pozycji.

Mateusz Manowski, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.