• 8 września 2014
  • wyświetleń: 1087

Skuteczna pierwsza połowa

Bez większych kłopotów poradził sobie z przeciwnikiem numer dwa zespół z rocznika 2000. W starciu z Sokołem Wola pszczyńska Iskra zdominowała mecz i już do przerwy praktycznie rozstrzygnęła mecz.

Trampkarze: Iskra - Sokół Wola 07.09.2014

Kolejny mecz, w którym mamy zdecydowaną przewagę i to my dyktujemy warunki. Już na samym początku udało się nam zdobyć bramkę, co zdecydowanie uspokoiło cały zespół. Graliśmy bardzo mądrze i długo utrzymywaliśmy się przy piłce. Efektem tego były kolejne trzy bramki w pierwszej połowie meczu. Drugą połowę rozpoczęliśmy podobnie jak pierwszą, od strzelenia bramki w pierwszych 5 minutach, niestety chwilę później za niesportowe zachowanie ukarany czerwoną kartką został Łukasz Mąka i mecz kończyliśmy w dziesiątkę - komentuje trener Mateusz Bałuch.

MKS Iskra Pszczyna - Sokół Wola 5:0 (4:0)
Bramki: 1:0 Gabriel Król (4.), 2:0 Gabriel Król (15.), 3:0 Łukasz Mąka (25.), 4:0 Fabian Pustelnik (32.), 5:0 Łukasz Mąka (40.)

Szymon Grzywa, Dawid Szromek (kpt), Jakub Janosz, Wojciech Pośpiech, Paweł Oszek, Jakub Tabiś, Kamil Pustelnik,Fabian Pustelnik, Mateusz Wala, Łukasz Mąka, Gabriel Król oraz Sławomir Piech, Krzysztof Francuz, Jakub Rakus, Kamil Markiewicz