Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 29 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 658

4. drużyny w Mistrzostwach Powiatu

10 zespołów rywalizowało w turnieju eliminacyjnym żaków w ramach VI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej. Awans do finałów wywalczyły trzy składy pszczyńskiej Iskry oraz Orlik Miedźna.

VI KMPP - wyniki eliminacji żaków (23.08.2014)

W obu grupach turnieju, który rozgrywany był na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie rywalizowało po pięć ekip. W grupie A bezdyskusyjnie zwyciężył skład A Iskry (zespół z rocznika 2004). Podopieczni Szymona Rozmusa wygrali wszystkie cztery spotkania, w których zaaplikowali rywalom aż 17 bramek, nie tracąc przy temu ani jednej. Drugie premiowane awansem miejsce wywalczył skład C Iskry (zespół z rocznika 2005).

W grupie B również z kompletem punktów wygrała Iskra (skład D, druga ekipa z rocznika 2004). Na 2. miejscu uplasował się Orlik Miedźna, który dzięki temu również zagra w turnieju finałowym. Komplet wszystkich wyników znajduje się w dziale "Pliki do pobrania".

Oprócz rywalizacji drużynowej, przedstawiciele uczestniczących drużyn startowali w konkursie "żonglerki". Najlepszy wynik eliminacji osiągnął Michał Pokorny z Soccer Kids Łąka (56 podbić). Awans do finału konkursu wywalczyli również: Bartek Płonka (MKS Iskra A), Tomasz Grolik (Leśnik Kobiór) oraz Paweł Mura (MKS Iskra D).

VI Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej są organizowane przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Zmagania rozgrywane są w trzech kategoriach wiekowych: żacy (2004-2006), trampkarze młodsi (2002-2004) i trampkarze starsi (2000-2002). Każda z kategorii rozgrywa najpierw turniej eliminacyjny, a finał rozgrywa się pomiędzy czterema najlepszymi drużynami. Zawody rozgrywane są na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

BM, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.