pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 26 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1248

Juniorzy: Ciężkie otwarcie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W niedzielę o godzinie 10.00 juniorzy młodsi pszczyńskiej Iskry rozegrali pierwszy mecz w III lidze śląskiej. Przeciwnikiem był BTS Rekord Bielsko- Biała.

Juniorzy: Iskra - Rekord Bielsko-Biała 24.08.2014
fot. Andzejek


- Mecz rozpoczęliśmy pechowo bo w 5 minucie nastąpiła wymuszona zmiana. Kamil Komraus musiał opuścić boisko z powodu obfitego krwotoku. Musieliśmy zmienić ustawienie, ale na szczęście szybko chłopcy zaczęli ze sobą współpracować i widać było, że jesteśmy drużyną przeważającą. Już w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić kilkoma bramkami, ale znakomitych sytuacji nie wykorzystali Pisarek, Kędzior i Prusek. Iskra groźnie strzelała z dystansu, ale ani Bałuch ani Prusek, nie zdołali umieścić piłki w siatce. Trzeba pochwalić bramkarza z Rekordu, bo w pierwszej połowie był najlepszym zawodnikiem na boisku.

W przerwie powiedzieliśmy sobie plusy i minusy pierwszej połowy i z pełnym zaangażowaniem i chęcią zwycięstwa wyszliśmy na drugą część meczu. Znów było kilka świetnych okazji na zdobycie gola. Pisarek świetnie zamykał akcje z prawej strony, ale znów największym trudem wykazał się bramkarz z Bielska broniąc strzał. Kapitalną okazję miał Kacper Prusek, ale trafił prosto w bramkarza z 6 metrów. Rekord grał dobrze w środku boiska, mecz się wyrównał było bardzo dużo walki i agresji. W 65 minucie wrzutka w pole karne gości i mamy rzut karny. Sędzia bez wahania wskazał na 11 metr, po tym, jak obrońca rekordu przyjął piłkę ręką. Chwila radości i niestety Binkowski znów ratuje swój zespół broniąc rzut karny. 74 minuta, obrońca zagrał piłkę do bramkarza, Kamil Bałuch jak szalony pędzi na Binkowskiego i strzelił bramkę na 1:0. Niestety w końcówce meczu czerwoną kartkę dostał Kornel Kmiecik -
relacjonuje trener Artur Żurawiecki.

MKS Iskra Pszczyna - BTS Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
bramka: Kamil Bałuch (74.)

czerwona kartka: Kornel Kmiecik (80.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Przemek Niesyto, Michał Jaworski, Kornel Kmiecik, Michał Żupa, Bartosz Dębski, Mateusz Gołek, Bartosz Pisarek (49. Arkadiusz Popek), Michał Prusek, Kamil Komraus (5. Kacper Prusek), Jan Kędzior (59. Mateusz Ploch'), Kamil Bałuch (75. Łukasz Paszek). Trenerzy: Artur Żurawiecki, Mateusz Bałuch.

Juniorzy: MKS Iskra Pszczyna - BTS Rekord Bielsko Biała 24.04.2014 · fot. Andzejek

Artur Żurawiecki
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj