Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 25 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 556

Trwają przygotowania do ligi

Z przebywającą na obozie sportowym w Bielsku-Białej drużyną Polonii Łaziska zmierzyła się drużyna rocznika 2001, która już za tydzień rozpocznie zmagania w 1. lidze wojewódzkiej.

- Kolejny sparing za nami. W piątkowy ranek w Bielsku Białej zmierzyliśmy się z drużyną Polonii Łaziska. Wygraliśmy bardzo pewnie, dominując nad rywalem przez całe spotkanie. Cieszy wygrana, ale martwi skuteczność, bo zmarnowaliśmy wiele znakomitych sytuacji. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Wojciech Kokot (dwie), Patryk Mizera, Dawid Growiec, Michał Makowczyński, Daniel Gryman, Kacper Bieszczad - komentuje trener Mateusz Piesiur.

MKS Iskra Pszczyna - KP Polonia Łaziska 7:3 (4:2)

MKS Iskra Pszczyna zgrał w składzie:
Tomasz Bojko,Wojciech Kokot, Patryk Mizera, Damian Wyrwał, Patryk Rom, Bartosz Kokot, Dawid Growiec, Patryk Tatarczuch, Dawid Fusek, Kacper Bieszczad, Eryk Soloch oraz Kamil Piksa, Daniel Gryman, Michał Makowczyński, Bartosz Michułka, Dominik Wakstyl. Trener: Mateusz Bałuch

Mateusz Piesiur, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.