pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 14 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1907

Gołek wygrała Puchar Młodzików

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj

Podczas trwania naszego narodowego Tour de Pologne w Krakowie odbył się także Puchar młodzików.W młodziczkach fenomenalnie zaprezentowała się Edyta Gołek zdobywając Puchar Młodzików...

W Katowicach dnia 06.08.2014 kategoria młodzik miała eliminację do finału Pucharu Młodzików.W młodziczkach Edyta Gołek bez większego problemu wygrała i zapewniała sobie finał Pucharu Młodzików. Natomiast w młodzikach Michał Wenglorz zajął 25 miejsce a Michał Szklanny 43 miejsce i nie zapewnili sobie finału Pucharu Młodzików.

W Zakopanym dnia 07.08.2014 odbyły się ostatnie eliminacje do Pucharu Młodzików.W młodzikach znów nie zakwalifikowali się nasi zawodnicy.Michał Wenglorz zajął 28 miejsce a Michał Szklanny 44 miejsce.

W Krakowie dnia 09.08.2014 odbył się Finał Pucharu Młodzików.W młodziczkach nie do pokonania była Edyta Gołek która pewnie zdobyła Puchar Młodzików.Główną nagrodą jest zgrupowanie z Michałem Kwiatkowskim (jeden z najlepszych kolarzy na Świecie) , które odbędzie się od 16.08.2014 do 23.08.2014.

A oto w jaki sposób Edyta Gołek zdobyła Puchar Młodzików:

edyta gołek
fot. http://minitourdepolognepm.pl

Mateusz Manowski
źródło: LK UKS Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

LK UKS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj