pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 5 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1389

Gołek zwyciężyła w Polance

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj

Dnia 2 sierpnia odbył się wyścig w Polance. Na 32 kilometrowym okrążeniu , kolarze mieli do pokonania kilkanaście drobnych górek. Bardzo dobrze spisała się Edyta Gołek która wygrała w kat. młodziczki.

Wyścig rozpoczął się od juniorów młodszych nasi kolarze jechali bardzo aktywnie , ale nie udało im się zabrać w żaden odjazd. W ostatnich kilometrach peleton podzielił się na dwie grupy w pierwszej grupie znalazł się Mateusz Manowski który zajął 6 miejsce w drugiej grupie był Paweł Lubowiecki który zajął 11 miejsce, Kamil Białończyk zajął 16 miejsce a Kacper Piechaczek zajął 23 miejsce.

Zaraz po stracie juniorów młodszych wystartowała kategoria młodzik. Michał Wenglorz i Piotr Marcoń po bardzo aktywnej jeździe znaleźli się w odjeździe. Piotr Marcoń zajął 3 miejsce, Michał Wenglorz 5 miejsce a Michał Szklanny 11 miejsce. Po stracie młodzików wystartowały wszystkie kategorie kobiet, jak można było się spodziewać peleton porwał się na wiele grupek.

W młodziczkach jak wcześniej wspomniałem wygrała Edyta Gołek. W juniorkach młodszych nasza Kasia Migdoł zajęła 4 miejsce , natomiast w juniorkach Joanna Szklanny zajęła 3 miejsce. W orlikach dobrze spisali się Adam Koryczan i Paweł Gruszczyk zajęli kolejno 6 i 7 miejsce. W elicie Grzegorz Pawlak zajął dobre 5 miejsce. W mastresach nasz Krzysztof Piechaczek zajął 2 miejsce.

Mateusz Manowski, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

LK UKS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj