pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 lipca 2014
  • wyświetleń: 773

Ci lepsi i Psiurek znów triumfują

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Na boisku sportowym "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbył się turniej piłki nożnej sześcioosobowej w ramach Młodzieżowego Grand Prix w Piłce Nożnej.

Młodzieżowe grand Prix Orlik 2014
Drugi turniej w ramach Młodzieżowego Grand Prix w Piłce Nożnej został rozegrany na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. · fot. POSiR Pszczyna


Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn. Zespoły grały systemem "każdy z każdym". Zwyciężyła drużyna Ci lepsi i Psiurek. Jest to już drugie zwycięstwo tej drużyny w całym cyklu zawodów.

Turniej piłki nożnej sześcioosobowej jest jednym z trzech turniejów, które wchodzą w skład Młodzieżowego Grand Prix w Piłce Nożnej organizowanego przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Pierwsze zmagania odbyły się na boisku piaskowym POSiR. W zawodach może brać udział młodzież szkolna z terenu powiatu pszczyńskiego. Turniej odbywa się w ramach akcji "POSIR na wakacjach 2014". Do zawodów można zgłosić się drogą mailową (sport@posir.pszczyna.pl), a także w dniu zawodów, bezpośrednio przed ich rozpoczęciem.

Następne i ostatnie zawody z tego cyklu (turniej futsalu) odbędą się 6 sierpnia w hali sportowej POSiR. Planowany początek zawodów - godzina 9.00.

Klasyfikacja II turnieju, boisko sportowe "Orlik", 16 lipca 2014 roku
1. Ci lepsi i Psiurek, 2. Strach się bać, 3. Baranki Pańskie, 4. Plebania Team, 5. Czorne Szczury, 6. FC Czorny.

Klasyfikacja po dwóch turniejach: 1. Ci lepsi i Psiurek (20 punktów), 2. Czorne Szczury (9 punktów), 3. Strach się bać (8 punktów), 4. Pasikoniki (8 punktów), 5. FC Czorny (7 punktów), 6. Baranki Pańskie (6 punktów), 7. 100 twarzy grzybiarzy (6 punktów), 8. Plebania Team (5 punktów).

Ci lepsi i Psiurek znów triumfują · fot. POSiR Pszczyna

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj