pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 lipca 2014
  • wyświetleń: 790

Młodzież zagrała na piasku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Od turnieju piłki nożnej plażowej rozpoczęło się Młodzieżowe Grand Prix w Piłce Nożnej. W zawodach na piasku najlepiej poradziła sobie ekipa Ci lepsi i Psiurek.

Do udziału zgłosiło się pięć ekip, które grały systemem "każdy z każdym". Po rozegraniu czterech spotkań najlepszy bilans punktowy miały dwie drużyny: Ci lepsi i Psiurek oraz Pasikoniki. W bezpośrednim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami padł remis 1:1, więc o 1. miejscu decydowały ostatecznie lepszy bilans bramkowy.

Młodzieżowe Grand Prix w Piłce Nożnej to cykl trzech turniejów piłkarskich, z których każdy rozgrywany jest w innej odmianie futbolu. Pierwsze zawody rozgrywane były na piasku. Kolejne planowane są na boisku piłkarskim "Orlik" oraz w hali sportowej POSiR. Wszystkie turnieje odbywają się w ramach akcji "POSiR na wakacjach 2014", którą organizuje Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Kolejny turniej zostanie rozegrany 16 lipca na boisku "Orlik". Zgłoszenia można wysyłać drogą mailową (sport@posir.pszczyna.pl ). Początek turnieju zaplanowano na godzinę 9.00.

Młodzieżowe Gran Prix w Piłce Nożnej, boisko piaskowe POSiR, 2 lipca 2014 roku
Klasyfikacja:
1. Ci lepsi i Psiurek, 2. Pasikoniki, 3. 100 twarzy grzybiarzy, 4. Czorne Szczury, 5. FC Czorny.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj