pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 lipca 2014
  • wyświetleń: 4536

Sukces kolarzy Krupiński Suszec

W niedzielę kolarze Krupińskiego Suszec Pro-Kan wystartowali w Lanckorona Tour w składzie Tomasz Goraus, Rafał Wrożyna i Rafał Sekta na dystansie głównym 105 km oraz Krzysztof Skiba i Michał Nowok na dystansie 70 km.

Na dystansie głównym wyścig ogłoszony został mianem Mistrzostw Polski w maratonie szosowym i rozegrał się na rundach blisko 30-kilometrowych, gdzie suma przewyższeń wynosiła około 600 metrów.

Tempo kolarzy rosło z podjazdu na podjazd, a po około 60 kilometrach uplasowała się 5-osobowa czołówka. W niej zaś znalazło się 2 kolarzy Krupińskiego - Rafał Sekta i Rafał Wrożyna. Taki skład podążał aż do przedostatniego podjazdu, gdzie zaatakował Karol Maj - Wicemistrz Polski ze startu wspólnego oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski Górskich. Za nim podążył Sekta. Niestety nie udało mu się dogonić Maja, ale dwójka zawodników na podium to bardzo udany dzień dla naszych kolarzy.

Krupiński Suszec Pro-Kan na Lanckorona Tour - 13.07.2014 · fot. Krupiński Suszec Pro-Kan


Z kolei na dystansie mini aktywną jazdą popisał się Krzysiek Skiba, który zajął 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.