pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 25 czerwca 2014
  • wyświetleń: 936

Juniorzy: Prawie jak w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj

Otwarty mecz i aż 8 bramek zobaczyli kibice w Jaworznie na ostatnim w sezonie meczu juniorów w Regionalnej Lidze Juniorów.

Juniorzy: Iskra - Górnik Jaworzno 16.11.2013
fot. Andzejek


Mecz okiem Bartosza Pisarka:
"W sobotę rano zawodnicy Iskry pojechali na mecz do Jaworzna na ostatni mecz ligi, ostatni mecz w tym sezonie. Piłkarze Iskry przyjechali na mecz z świetnym wyczuciem czasu bowiem o 9:30 byliśmy na miejscu.
W pierwszym meczu wynik meczu był jednostronny bowiem 9:2 zakończyła się jesienią batalia w Pszczynie, w wiosennej rundzie zawodnicy Jaworzna pokąsali nas w meczu aż trzy razy!
Zacznijmy jednak od początku. Gra układała się całkiem nieźle. Gdzieś mieliśmy swoje okazje lecz ich nie wykorzystaliśmy i po błędzie w obronie to zawodnicy Górnika Jaworzno wychodzą na prowadzenie. Dziesięć minut później niezawodny Bałuch przyjął piłkę w polu karnym ograł bramkarza i pewnym strzałem lewa nogą umieścił piłkę w pustej bramce. Niestety po paru minutach gry znowu zaspaliśmy i daliśmy sobie strzelić bramkę numer dwa.
Od czego mamy jednak Pruska? Niespełna 5 min później nieprawdopodobnym wolejem popisał się nasz kapitan, który z około 25m oddał strzał w światło bramki i wsadził pewnie piłkę do siatki i tak zakończyliśmy pierwszą połowę.

Na drugą połowę wyszliśmy troszkę zastani jacyś niepewni siebie i efektem tego była trzecia bramka strzelona przez jaworzan. Mimo to nie poddaliśmy się i po nachalnych natarciach na bramkę gospodarzy centrował piłkę Kamil Komraus i prawy obrońca drużyny przeciwnej nie fortunie wpakował piłkę do własnej siatki i tak znowu było remisowo. Co więcej od tego momentu grała tylko nasza drużyna. I tak po świetnej zespołowej akcji i wymianie piłki na linii Morcinek - Prusek to właśnie Michał pewnie wykorzystał sytuacje i wyprowadził nas na prowadzenie po raz pierwszy w meczu. W końcówce meczu skrzydłem urwał się Mikołajec ograł dwóch zawodników drużyny przeciwnej i wyłożył piłkę Kamilowi Bałuchowi na pustą bramkę a ten pewnie wpakował futbolówkę do bramki. Mecz zakończył się wynikiem 3:5 dla Iskry !!

Można wyróżnić kilku dobrze grających zawodników w tym sezonie lecz wyróżnić można jednego naszego kapitana MICHAŁA PRUSKA który w tym sezonie strzelił aż 31 bramek! Gratulacje Michał i liczymy na więcej w następnym sezonie!!!"


Górnik Jaworzno - MKS Iskra Pszczyna 3:5 (2:2)


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Niesyto Przemysław, Kamil Kułagowski, Jan Kędzior, Bartosz Dębski, Piotr Świerczek, Dominik Mikołajec, Kamil Komraus, Dawid Morcinek, Michał Prusek, Kacper Prusek(Bartosz Pisarek 55') Kamil Bałuch
Rezerwa : Bartosz Pisarek

Bartosz Pisarek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj