pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 11 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1735

Juniorzy: Potrafią wygrywać

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj

Po meczach bez wygranej wreszcie udało się zgarnąć komplet punktów w rozgrywkach Regionalnej Ligi Juniorów. W starciu z Polonią Bytom gospodarze udowodnili, że nie zapomnieli jak się wygrywa.

Juniorzy: Iskra - Polonia Bytom 07.06.2014
fot. Andzejek


Mecz okiem Kamila Kułagowskiego:
Początek meczu należał zdecydowanie do gospodarzy, którzy kontrolowali przebieg gry na boisku i to oni dominowali przez całą pierwszą połowę najpierw strzelał Michał Prusek , później przepięknym strzałem z woleja w same okienko popisał się Dawid Morcinek, a wynik do przerwy ustalił Michał Prusek, który dobił strzał Morcinka w spojenie słupka z poprzeczką z rzutu wolnego.
Na drugą połowę piłkarze Henryka Wity wyszli zbyt pewnie przez co stracili dwie bramki lecz nie poddali się i walczyli do końca , końcówka meczu była bardzo zacięta, jednak dzięki pięknym paradą bramkarza pszczyńskiej Iskry i gol w ostatnich minutach Jana Kędziora zadecydowały o wygranej gospodarzy. Swoją akcje miał też Kacper Prusek, który przeszedł sam połowę boiska lecz w decydującym momencie nie podał lecz sam chciał wykończyć i Polonia wyszła z opresji obronną ręką.


Juniorzy: MKS Iskra Pszczyna - KS Polonia Bytom 07.06.2014 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - Polonia Bytom 4:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Michał Prusek (15.), 2:0 Dawid Morcinek(22.) , 3:0 Kamil Bałuch (32.), 3:1. 3:2, 4:2 Kędzior Jan (79.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Przemek Niesyto, Kornel Kmiecik, Piotr Świerczek, Kamil Kułagowski, Michał Prusek, Dawid Morcinek, Kamil Komraus (55. Jan Kędzior), Mayki Cieśla (78. Bartosz Pisarek), Dominik Mikołajec, Kamil Bałuch (65. Kacper Prusek). Trener: Henryk Wita

Kamil Kułagowski, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj