pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 20 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1059

Mlauchy: Ligowe ostatki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W minioną niedzielę na boisku w Pawłowicach odbyła się ostatnia odsłona Ligi Maluchów sezonu 2013/2014.

Maluchy: Zakończenie ligi. 14.06.2014
fot. Arkadiusz Gardiasz


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W niedzielę pojechaliśmy do Pawłowic, gdzie na stadionie Pniówka nasza drużyna wzięła udział w ostatnim w tym sezonie turnieju Ligi Maluchów. Do tych finałowych rozgrywek stawili się wszyscy nasi rywale, tj. Rekord Bielsko, MKS Żory, UMKS Trójka Czechowice, Soccer Kids, Polonia Łaziska i oczywiście gospodarze Pniówek Pawłowice. Jak zwykle była zacięta rywalizacja, dużo bramek i sporo emocji. Po turnieju w nagrodę za całoroczny trud szkoleniowy wszyscy uczestnicy otrzymali medale, dyplomy i upominki, a wspólne zdjęcie uwieczniło mijający sezon piłkarski.
Tak więc pierwszy rok szkoleniowy, pierwszy sezon przygody piłkarskiej najmłodszych zawodników dobiega końca. Początki nie były łatwe. Zaczynaliśmy z jedną bramką i z jednym punktem zdobytym w pierwszym turnieju Ligi Maluchów. A w ostatnim czasie wygraliśmy 4 turnieje. To pokazuje jaką drogę przebyliśmy i jakie mamy aspiracje. Z miesiąca na miesiąc na tle dobrych przecież zespołów, z którymi rywalizowaliśmy można było oglądać postępy naszej drużyny. Zarówno rozwój indywidualny poszczególnych zawodników, jak też postępy w organizacji gry i poczynaniach zespołowych. Chłopcy podjęli wymagający trud szkoleniowy, są gotowi na kolejne wyzwania i czekają na coraz bardziej wymagających przeciwników. Pokazali, że stanowią ambitny potencjał. Chcą grać i wygrywać."


Liga Maluchów Zakończenie ligi Pawlowice14.06.2014
fot. Arkadiusz Gardiasz


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Karol Stieber, Szymek Muras, Mateusz Ryś, Nataniel Kowalik, Przemyk Mizera, Oliwier Wagstyl, Karol Psik, Igor Bała, Karol Copija, Filip Machulec, Fabian Bała

Bramki: Fabian Bała - 7, Przemyk Mizera -2, Filip Michulec -1, Igor Bała -1

Obszerna fotorelacja z turnieju Ligi Maluchów w Pawłowicach na facebookowym profilu Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu. Zapraszamy do oglądania zdjęć

Ryszard Tomanek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj