pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 12 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1756

Festyn sportowy na koniec sezonu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Juniorzy" podaj

W sobotę 7 czerwca w Ośrodku nad Dokawą odbył się pierwszy festyn sportowy na podsumowanie sezonu rozgrywkowego 2013/2014 grup młodzieżowych Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna.

Festyn rodzinno-sportowy. Podsumowanie sezonu 2013/14, Pszczyna 07.06.2014 · fot. Andzejek


Znakomita pogoda sprawiła, że Ośrodek nad Dokawą stał się centrum sportu i rekreacji w pierwszym czerwcowy weekend.
Sądząc po uśmiechniętych twarzach dzieci i rodziców wszyscy bawili się świetnie i taki był też cel festyny sportowo-rodzinnego zorganizowanego w dużej mierze przez rodziców zawodników Szkółki Piłkarskiej. Mamy upiekły pyszne ciasta, którymi mogli się częstować wszyscy obecni.

Na wszystkich czekały także gry i zabawy. Turnieje piłki nożnej, gdzie oprócz zawodników rywalizowali także rodzice, strzelanie do celu zarówno piłką jak i pistoletami do paintballu, czy wreszcie dmuchańce dla najmłodszych. Były też pokazy cheerleaderek oraz zajęcia zumby. a Na koniec zabawa taneczna przy dziękach muzyki zespołu Vocal.

Festyn był też świetną okazją aby podziękować wszystkim instytucjom, firmom i osobom prywatnym, które wspierają działalność ciągle rozwijającej się Szkółki Piłkarskiej.

Upominki odebrali także wyróżniający się zawodnicy, którzy wysoką frekwencją na treningach i ciężką pracą pokazują swoim kolegom na czym ma polegać zaangażowanie i uprawianie w umiłowaną dyscyplinę sportu.

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Juniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Juniorzy" podaj