pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 czerwca 2014
  • wyświetleń: 897

Juniorzy: Rewanż Górnika

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj

Jesienna wygrana z Górnikiem w Zabrzu najwyraźniej podrażniła rywali pszczynian. Sobotni rewanż w Pszczynie był udanym rewanżem zabrzan, którzy tym razem wypunktowali gospodarzy.

Zdjęcia z meczu wkrótce

Mecz okiem Bartosza Pisarka:
"W miniony weekend piłkarze pszczyńskiej Iskry gościli na własnym boisku zawodników z Zabrza. Przed meczem założenie było proste - "wygrać" bowiem w pierwszym meczu to my wyjechaliśmy z Zabrza z trzema punktami. W sobotę Górnik przyjechał się jednak zrewanżować. Od pierwszych minuty było widać dominacje gości i tak po 12 minutach gry tracimy bramkę. W środkowej części meczu próbowaliśmy się przebudzić gdzieś "ukąsić", lecz nie wyszło to nam i po kolejnych błędach w naszej grze w końcówce pierwszej odsłony tracimy kolejne dwie bramki. Piłkarze Henryka Wity byli już bardzo podrażnieni tym faktem, światełko w tunelu pojawiło się, kiedy Kułagowski zagrał górną piłkę do Michała Pruska a ten pewnie piłkę wpakował ja w sieci po krótkim rogu. Jak mówi sam piłkarz "chciałem po długim". Lecz to nic nam nie dało bowiem po kolejnym błędzie to zawodnicy Górnika w ostatniej akcji pierwszej odsłony strzelili bramkę na 1:4 i taki wynik utrzymał się do przerwy.
Drugą połowę zawodnicy Iskry zaczęli odważnie, bowiem 100% sytuacje miał Cieśla i M. Prusek lecz ani jeden nie znalazł drogi do bramki. Do końca meczu gdzieś próbowaliśmy i choć gra ofensywna wyglądała nieco lepiej niż przed przerwą niewiele nam wychodziło. Z kolei zawodnicy z Zabrza nie forsowali już tempa a pomimo to wykorzystali nasze błędy i do wyniku dołożyli jeszcze dwie bramki. Wynik końcowy spotkania 1:6 dla gości."


MKS Iskra Pszczyna - Górnik Zabrze 1:6 (1:4)
bramki: 0:1 Łukasz Budny (12.), 0:2 Kamil Kułagowski (34. - samobójcza), 0:3 Budny Łukasz (36.), 1:3 Michał Prusek (37.) 1:4 Mateusz Witak (38.), 1:5 Paweł Wojciechowski (60.), 1:6 Łukasz Budny (79.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Przemek Niesyto (75. Konrad Kondraciuk), Kornel Kmiecik, Jan Kędzior, Seweryn Czuwaj (65. Piotr Świerczek), Kamil Kułagowski, Michał Prusek, Dawid Morcinek, Kamil Komraus, Mayki Cieśla, Dominik Mikołajec (65. Bartosz Pisarek), Kacper Prusek (41. Bartosz Kozik). Trener: Henryk Wita

Bartosz Pisarek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj