pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 czerwca 2014
  • wyświetleń: 578

Żaki: Dwumecz z Sokołem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W czwartek na boisku Piast w Pszczynie rywalizowali żaki w Tyskiej Lidze Trampkarzy. Iskra Pszczyna (rocznik 2003) została podzielona na dwa składy, które zagrały z Sokołem Wola.

W ligowym meczu z Sokołem Wola chłopcy grający w Iskrze A strzelili rywalom 4 bramki i wygrali mecz (bramki: Szpek, Kiermasz 2, samobójcza), natomiast skład B w meczu towarzyskim przegrał z Wolą 4:5 (Maśka, Utrata 2, Krawczyk)

Komentarz trenera Szymona Żurawieckiego:
"Ligowy mecz z Wolą powinniśmy wygrać dużo wyżej, ale szczególnie Patryk Zakrzewski miał problemy ze skutecznym wykończeniem akcji. Niepotrzebnie daliśmy sobie strzelić 3 gole, co było skutkiem słabej koncentracji i małej woli walki. Iskra B w przegranym meczu pokazała charakter i kilku zawodników pokazało się z bardzo dobrej strony. Niewykluczone, że już w najbliższym meczu zastąpią w meczowym składzie tych "podstawowych". Walka o miejsca w składzie cały czas toczy sie na treningach. Kto jest ambitny i zaangażowany ten będzie się rozwijał i grał coraz lepiej. A wtedy bliżej do gry w podstawowym składzie."

MKS Iskra Pszczyna A:
Stebel, Orzechowski, D. Wojciech, Zientek, Szpek, Mikołajczyk, Kiermasz, Zakrzewski, Klim, Ożóg

MKS Iskra Pszczyna B:
Nowak, K. Wojciech, Kokot, Nycz, Krawczyk, Utrata, Maśka, Czempas, Chwiendacz, Melhem

Asysty w dziesiejszych meczach z Sokołem: Krawczyk 2, Nycz, Szpek 2

Szymon Żurawiecki
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj