• 28 maja 2014
  • wyświetleń: 1444

Trampkarze: Niedzielna majówka

Bez większych problemów uporali się z trampkarzami z Suszca podopieczni Artura Żurawieckiego. Tym razem mecz rozegrany został dość nietypowo bo w niedzielne popołudnie. Miejscem rywalizacji było boisko Piast przy ZS nr 1.

Trampkarze starsi: Iskra - UKS Suszec 25.05.2014

Komentarz trenera Artura Żurawieckiego:
"Ten mecz był lekki, łatwy, spokojny i przyjemny w porównaniu z meczami poprzednimi. Wygraliśmy co prawda 7:1 jednak skuteczność znów zawodziła.. Zaczęliśmy od szybkiego zdobycia bramki. Później mając dużą przewagę kolejne bramki dołożył Żemła (dwie) oraz padł jeden gol samobójczy. Do przerwy prowadziliśmy pewnie 5-0 i mogę powiedzieć, że była to jedna z lepszych połówek jakie zagraliśmy. W drugiej połowie zawodnicy myślami byli już chyba w domu bo zdołaliśmy strzelić dwie bramki, tracąc jedną.
Cieszy dobra postawa Szymona Pastuszki i Radka Waliczka, którzy nie pozwolili byłym kolegom na zbyt wiele."

Trampkrze starsi: MKS Iskra Pszczyna - UKS Suszec 25.05.2014 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna - UKS Suszec 7:1 (5:0)
Bramki: 1:0 Artur Różycki (10.), 2:0 samobójcza (15.), 3:0 Błażej Żemła (24.), 4:0 Błażej Żemła (33), 5:0 Szymon Pastuszka (34), 6:0 Sławomir Szczotka (48) , 6:1 (65.), 7:1 Sławomir Szczotka ( 67.)

Łukasz Sekta, Łukasz Gonska, Michał Żupa (55. Piotr Joniak), Michał Jaworski, Łukasz Paszek (36. Sławomir Szczotka), Michał Wiera, Szymon Pastuszka, Radosław Waliczek, Błażej Żemła, Artur Różycki, Michał Skrzypiec