pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 30 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2592

Trampkarze powalczyli z Górnikiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Wciąż na wiosenne zwycięstwo czekają trampkarze pszczyńskiej Iskry grający w Śląskiej Lidze Trampkarzy rocznika 2000. Tym razem na drodze gospodarzy stanęła jedenastka Górnika Zabrze, która jednak musiała się sporo napocić aby wywieźć komplet punktów z Pszczyny.

Trampkarze starsi: MKS Iskra Pszczyna - KS Górnik Zabrze 27.04.2014 · fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Mecz toczył się pod dyktando Górnika, lecz Iskra mądrze się broniła i co jakiś czas nękała przyjezdnych groźnymi kontrami. Niestety dla nas w 16 minucie spotkania pomocnik zabrzan uderzył z 30 metrów nie do obrony i musieliśmy gonić wynik. Udało się to w 30 minucie, Szymon Grzywa błyskawicznie wznowił grę od bramki co zaskoczyło zabrzan i w sytuacji bramkowej znalazł się Adam Bałuch. Po nieporozumieniu miedzy obrońcą a bramkarzem naszemu napastnikowi zostało tylko umieścić piłkę w bramce.
Po przerwie złe ustawienie w obronie naszej drużyny wykorzystali goście. Po niefortunnej interwencji w polu karnym sędzia odgwizdał rzut karny, który zabrzanie zamienili na bramkę. Taki wynik utrzymał się już do końca spotkania i mimo walecznej postawy całej drużyny kolejny raz nie udało się zdobyć punktów."


MKS Iskra Pszczyna - Górnik Zabrze 1:2 (1:1)
Bramka: 0:1 (16.), 1:1 Adam Bałuch (30.), 1:2 (42. - karny)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Dawid Szromek(kpt), Jakub Janosz, Piotr Noga, Wojciech Pośpiech, Łukasz Mąka, Fabian Pustelnik, Mateusz Uliasz, Krzysztof Francuz, Mateusz Wala, Adam Bałuch oraz Kamil Świder, Sławomir Piech, Michał Biegier, Paweł Oszek, Kacper Zipser

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.