pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 12 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1319

Puchar Dyrektora dla Strzemieszyc

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Strzemieszyce Team zwyciężyły w VII Otwartym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora POSiR. W zawodach zorganizowanych przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zagrało sześć drużyn.

Puchar Dyrektora 2014 1
Grzegorz Mazur, kapitan Strzemieszyc odebrał z rąk Macieja Stiebera główne trofeum. · fot. POSiR Pszczyna


Puchar Dyrektora Strzemieszyce
Strzemieszyce Team w pełnej krasie. · fot. POSiR Pszczyna


Puchar Dyrektora POSiR-GOS
Podczas turnieju doszło do derbowego spotkania pomiędzy drużynami dwóch ośrodków z terenu powiatu pszczyńskiego: POSiR-u oraz GOS-u Pawłowice. · fot. POSiR Pszczyna


Ekipa Grzegorza Mazura zawody w hali POSiR w Pszczynie rozpoczęła od remisu 9:9 z GOS-em Pawłowice. Spotkanie to było bardzo zacięte, bo pawłowiczanie wyszli na prowadzenie 9:8 na 15 sekund przed końcem meczu. Strzemieszyce wyrównały jednak na dwie sekundy przed końcem. W kolejnych czterech meczach zespół z Zagłębia Dąbrowskiego zaliczył komplet zwycięstw i z rąk Macieja Stiebera, dyrektora POSiR-u odebrali puchar za zwycięstwo w turnieju.

O podziale miejsc 2-4 zadecydowały spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Ostatecznie na podium "załapały się": Sokół Pszczyna i Czantoria Ustroń, zaś na 4. miejscu sklasyfikowany został POSiR.

Przed turniejem wiceprezes Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu, Arkadiusz Gardiasz wręczył nowe stroje drużynie Sokoła.

VII Otwarty Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora POSiR, hala POSiR w Pszczynie, 6.04.2014
Klasyfikacja:
1. Strzemieszyce Team, 2. Sokół Pszczyna, 3. Czantoria Ustroń, 4. POSiR Pszczyna, 5. GOS Pawłowice, 6. Bezimienni Wodzisław.

Wyróżnienia: Paulina Nosal (Czantoria), Piotr Nędza (Strzemieszyce Team), Sebastian Pękała (Sokół Pszczyna).

Puchar Dyrektora dla Strzemieszyc · fot. POSiR Pszczyna

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.