pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1179

Z Diablakiem na kręglach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

W piątkowy wieczór, 11 kwietnia po dłuższej przerwie odbyły się kolejne zajęcia na kręgielni, organizowane w ramach działalności pszczyńskiego Diablaka. W bardzo sympatycznym gronie uczestnicy mogli intensywnie poćwiczyć grę w kręgle.

Od 2014 roku Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK" rozszerzył swoją ofertę zajęć rekreacyjno - sportowych dla młodzieży i mieszkańców powiatu pszczyńskiego o kolejną formę - zajęcia na kręgielni.

Zajęcia odbywają się na kręgielni w Hotelu Imperium w Pszczynie, która jest bardzo przyjaznym i kameralnym miejscem do amatorskiego uprawiania tego sportu, a same zajęcia służą również integracji młodzieży, dorosłych i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.

Z Diablakiem na kręglach - 11.04.2014


Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny Diablak współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych zajęciach, które planowane są na 15 maja.

Zapraszamy również na:
- zajęcia na ściance wspinaczkowej - 9 maja
- wycieczka na Wielką Raczę i nie tylko - 25 maja

Szczegóły znajdują się na stronie Klubu www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

Jednocześnie zapraszamy do przekazania 1% podatku na cele działalności Klubu (KRS 0000346362 cel szczegółowy UKST Diablak, dziękujemy.

Agnieszka i Artur Wojciechowie / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.